Základní škola Železný Brod, Školní 700, příspěvková organizace

Školní 700,
468 22  Železný Brod

tel.: 483 389 063
e-mail: zc.loi@cbjdorblezsz1i
Novinky na e-mail:
Domů - Krajské kolo štafetového poháru

Krajské kolo štafetového poháru

16.květen 2018

V úterý 15. 5. se žáci 1. stupně zúčastnili krajského kola štafetového poháru v Liberci. V krátkých štafetách na 8 x 100 m obsadily štafety mladších i starších žáků shodně 2. místo. Po součtu časů štafet krátkých i dlouhých naše škola obsadila krásné 4. místo. V doplňkové disciplíně skoku z místa zvítězil Vojtěch Šimek výkonem 1, 85 m.

Školu reprezentovali tito žáci: Rozárie Daničková, Amálie Janíková, Anežka Semencová, Kristýna Halamová, Sebastian Skrbek, Miroslav Ducháček, Josef Šimek, Vojtěch Šimek, Michaela Kopalová, Jindřiška Pecinová, Viktorie Březnová, Natali Drobná, Ladislav Vondra, Vasyl Ursta, Šimon Brožek a Ondřej Petrák.

Děkujeme za reprezentaci. Lenka Skrbková