Domů - Krajské kolo atletického trojboje

Krajské kolo atletického trojboje

21.červen 2016

Ve středu 15. června 2016 se konalo v Turnově krajské kolo Atletického trojboje všestrannosti. Z naší školy postoupilo z okresního kola šest dětí. Za velmi nepříznivých deštivých podmínek se dětem podařilo získat všech šest míst do první desítky.

Rozárie Daníčková (1. A) – 8. místo

Vojtěch Šimek (1. A) – 4. místo

Bohdan Pachomov (2. A) – 5. místo

Rozálie Řezáčová (2. A) – 8. místo

Michaela Kopalová (2. B) – 4. místo

Natali Drobná (3. A) – 8. místo

1. A a 5. B získaly diplom za 2. místo v průměru bodů tříd v kraji. Pro naši školu tyto třídy získaly pásmo, stopky a kriketové míče.

Děti se zde setkaly s turnovským desetibojařem Adamem Sebastianem Helceletem, který jim podepsal fotografie a dokonce se s nimi i vyfotil. Nedávno byl hostem u Karla Šípa v pořadu Všechnopárty. Chystá se na olympiádu, tak mu držme palce!

Fotografie ze soutěže najdete zde.

Všem dětem děkujeme za reprezentaci školy a přejeme hodně dalších sportovních úspěchů.

Milena Hlubučková, tř. učitelka 2. A