Základní škola Železný Brod, Školní 700, příspěvková organizace

Školní 700,
468 22  Železný Brod

tel.: 483 389 063
e-mail: zc.inloks-sz@aloksi
Novinky na e-mail:
Novinky na e-mail:
Domů - Florbal 8. a 9. tříd v Jablonci nad Nisou

Florbal 8. a 9. tříd v Jablonci nad Nisou

26.říjen 2019

ZŠ Školní Železný Brod se v pondělí 21. října 2019 zúčastnila základní skupiny florbalového turnaje pro 8. a 9. ročníky ZŠ. Tým jsme museli doplnit i o hráče z nižších ročníků. Ve čtyřčlenné skupině obsadil náš tým druhé místo a těsně mu unikl postup do okresního finále. Chlapci ze ZŠ Mozartova nás přehráli fyzicky náročnou hrou a v rozhodujícím zápase zvítězili 5:3.

Reprezentovali: František Halama, Bedřich Rathouský, Daniel Kadlec, Matyáš Podzimek, Štěpán Michaler, Matěj Mlejnek, Josef Kurfiřt, Vasyl Ursta, Ondra Petrák a Bohdan Pachomov.

Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy.


Jan Lufinka