Základní škola Železný Brod, Školní 700, příspěvková organizace

Školní 700,
468 22  Železný Brod

tel.: 483 389 063
e-mail: zc.inloks-sz@aloksi
Novinky na e-mail:
Novinky na e-mail:
Domů - Chemická olympiáda 2019

Chemická olympiáda 2019

22.březen 2019

V letošním školním roce se na chemickou olympiádu přihlásily 4 žákyně z 9. třídy, Eliška Halamová, Alexandra Pleskačová, Adéla Matoušová a Tereza Polmová. Musely splnit teoretickou část, praktickou část a na závěr absolvovaly test školního kola chemické olympiády.

Okresní kolo se konalo 1. března 2019 na ZŠ Pasířská v Jablonci n/N, které se skládalo ze dvou částí – teoretické a laboratorní.  Do okresního kola postoupily podle pravidel 2 žákyně, které naši školu reprezentovaly s velmi pěknými výkony.

Na 10. místě se umístila Tereza Polmová a na 7. místě Eliška Halamová!

Děvčatům děkujeme za úspěšnou reprezentaci a gratulujeme!

Malinová Soňa