Základní škola Železný Brod, Školní 700, příspěvková organizace

Školní 700,
468 22  Železný Brod

tel.: 483 389 063
e-mail: zc.loi@cbjdorblezsz1i
Novinky na e-mail:
Domů - Atleti a atletky ZŠ Školní na stupních vítězů.

Atleti a atletky ZŠ Školní na stupních vítězů.

1.duben 2018

Ve středu 7. března proběhlo druhé kolo Žákovské ligy v atletice základních škol v Jablonci nad Nisou. Soutěže v atletické hale na Střelnici se opět zúčastnila i ZŠ Školní, tentokrát pouze v kategorii 6. - 7. tříd. Po první části, která proběhla v prosinci, byla družstva chlapců a dívek shodně na třetích místech. Děvčata třetí příčku udržela a chlapci vylepšili pořadí o jedno místo a získali tak stříbrné medaile. V mnoha disciplínách se umístili sportovci ze ZŠ Školní na předních pozicích. Výsledky jednotlivých disciplín můžete zhlédnout zde: dívky chlapci. Jde o veliký úspěch, tak doufáme, že tato generace šestých a sedmých tříd bude nadále tvrdě makat a ochotně soutěžit. Děkujeme všem za ukázkovou reprezentaci školy.

Sportu zdar! Jan Lufinka