Škola: Mikuláš 2018

Mikuláš, andělé a čerti z 9. A.

Škola: 6. B v elektrickém poli

Při jedné z hodin fyziky si žáci 6. B vyzkoušeli, co se naučili o elektrických vlastnostech. Třeli polyethylenové a papírové proužky, ovládali dálkově plechovku, lepili brčka a balonky, rozskákali papírky, ovládali bubliny, ohýbali vodu, měřili elektrický náboj, vyráběli blesky.
Lenka Roštejnská

Škola: Podzimní tvoření 4.A

Škola: Plavání

Žáci třetích tříd jezdí do plaveckého bazénu v Turnově. Výuka probíhá na hloubce. Děti se naučí s velkou pravděpodobností výborně plavat. S plaváním se dnes začíná už v mateřské školce a pak se jezdí ještě na prvním stupni základní školy. Nejprve děti plavou s páskem. Postupem času si dítě dodá odvahu a pásek samo sundá. Stávají se z nich plavci. Je to tu moc hezké, je zde i koutek na hraní. Děti se na plavání těší.
Petra
zveřejněno: 27.listopad 2018

Škola: Mladí chemici z osmých tříd

Ve dnech 22. a 23. října jsme využili nabídky projektového dne pro osmé třídy na sklářské škole v chemických laboratořích. A tak se žáci proměnili v chemiky a vyzkoušeli si dělící metody, odpovídali na otázky, seznámili se s novými chemickými pojmy a viděli ukázky dalších dělících metod – extrakce, sublimace. Práce žáků v laboratořích je zachycena na fotografiích.
Sklářské škole děkujeme za možnost práce v laboratořích a odborné vedení při práci!

Malinová Soňa
zveřejněno: 9.listopad 2018

Škola: Bluegrass Ambassadors Henhouse Prowlers Chicago

Ve čtvrtek 7. 11. 2018 se žáci 5., 6. a 7. ročníku zúčastnili představení v divadle "Bluegrass Ambassadors Henhouse Prowlers Chicago"
zveřejněno: 9.listopad 2018

Škola: Akce "Čistá řeka Jizera"

Ve čtvrtek 12. října 2018 se žáci čtvrtých ročníků zúčastnili akce "Čistá řeka Jizera"
zveřejněno: 2.listopad 2018

Škola: Halloween 2018

zveřejněno: 31.říjen 2018

Škola: ZAYFERUS - výukový program pro školy

18. září 2018 - výukový program společnosti na ochranu dravých ptáků ZAYFERUS pro žáky 1. - 9. ročníku. Více informací zde.

zveřejněno: 22.září 2018
Strana 1 z 1   Stránky: 1